Barel (Kapı Göbeği) 45mm
Barel (Kapı Göbeği) 45mm, özellikle yangın kapıları ve tek taraflı kilitleme sistemlerine sahip kapı..
Barel (Kapı Göbeği) 83mm
Ürün Ölçüleri 83mm => 36mm + 10mm + 37mm Kapı güvenliğiniz için kusursuz bir çözüm arıyorsanı..
Barel (Kapı Göbeği) 90mm
Ürün Ölçüleri 90mm German Barel => 35mm + 10mm + 45mm Kapılarınız için aradığınız yüksek güve..
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Özel ölçü barel, bütün yaşam ve güvenlik gerektiren alanlarda kullanılmaktadır. Silindir kilit olarak da tanınan barel kilit göbeği, maksimum güvenlik sağlamaktadır. İster yeni kilit kurulumu olsun ister her hangi bir nedenle değişim ihtiyacınız bulunsun barel kilit size göredir.

Özel ölçü barel ise teknik donanımı ve sağlamlığı bakımından tercih edilmektedir. Ev, işyeri, depo, yangın kapıları, çelik kapılar gibi pek çok yerde güvenlik aracı olarak barel kilit göbeği kullanılmaktadır.

Özel Ölçü Barel Ne Demek?

Özel ölçü barel kilit göbeği güvenlik unsurunu yüksek düzeye çıkarmaktadır. Özel ölçü barel, kapılarda güvenlik düzeyini yükseltmeye yarayan parçadır. Üretim özelliği gereği standart kilit göbeğine göre daha sağlam ve daha yüksek güvenlik sağlamaktadır. Özel ölçü barel, silindir biçimli bir yapıya sahiptir. 26x10x32 milimetrelik kilit göbeği yaygın olarak kullanılmakta olup güvenlik ihlallerine neden olabilmektedir.

Özel ölçü barel kilit göbeği ise kullanıldığı yerde beklenen güvenliği sağlamaktadır. Kapılar çeşitli materyalden üretilebilmektedir. Bu nedenle kilit sistemleri de farklı kullanılmaktadır. Alüminyum kapılarda farklı çelik kapılarda farklı barel kilit göbeği kullanılmaktadır.

Kalın doğrama kapılar ve standart doğrama kapılarda aynı kilit göbeği kullanılamamaktadır. Alüminyum doğramadan imal edilen kapılarda uzun özel ölçü barel sistem kullanılmaktadır. Kullanıcı tercihi ve kapı uyumuna göre seçilen özel ölçü barel kilit göbeğini kolaylıkla değiştirebilmek mümkündür.

Zaman sınırsız olarak hizmet alabileceğiniz asparkilit.com adresi 7/24 çalışmaktadır. Arzu ettiğiniz zaman siteyi ziyaret edebilir ihtiyacınızı belirleyebilirsiniz. Firmadan uzun yılların mesleki tecrübesi ve teknolojik donanımları sayesinde dakikalar içinde hizmet alabilirsiniz.

Özel Ölçü Barel Fiyatları

Kapılarınızda güvenlik düzeyini yükseltmek istiyorsanız, özel ölçü barel kilit göbeği tercih etmeniz önerilmektedir. Evler, iş yerleri, depo, dükkân gibi akla gelen tüm güvenlik gereksinimi olan yerlerde kilit kullanılmaktadır. Mevcut kilit sistem güvenliğini maksimum düzeye çıkarmak isteyenler Özel ölçü barel kullanmaları önerilmektedir.

Asparkilit.com müşterilerinin en yüksek düzeyde güvenliğini sağlamaktadır. Uygun fiyata üste kalite güvenlik unsuru olarak bilinen özel ölçü barel kullanarak gönül rahatlığıyla uyuyabilirsiniz. Ayrıca, bulunduğunuz yerden özel ölçü barel kapı göbeği siparişi verebilirsiniz. Firma güvencesiyle siparişiniz en kısa sürede gönderilecektir.