GEZE TS1500 Kapı Kapatıcı Hidrolik
ÖZELLİKLER-Estetik görünüm-En 1154 normunda -İki farklı kapanma gücü-Ayarlanabilir kapanma hızı..
GEZE TS1500G Kapı Kapatıcı
ÖZELLİKLER-Estetik görünüm-En 1154 normunda -İki farklı kapanma gücü-Ayarlanabilir kapanma hızı..
Gizli Kapı Hidroliği (Kayar Kollu)
Kapı hidroliği, kapıların yavaş ve kontrollü bir şekilde açılmasını ve kapanmasını sağlayan bir don..
Kapı hidroliği 2 numara
Yüzeye monte edilen kapı kapatıcı. Dirsek kol ile birlikte verilir. Kapama gücü  (Güç 2 mev..
Kapı hidroliği 3 numara
Yüzeye monte edilen kapı kapatıcı. Dirsek kol ile birlikte verilir. Kapama gücü  (Güç 3 mev..
Kapı kapatıcısı 4 numara
Yüzeye monte edilen kapı kapatıcı. Dirsek kol ile birlikte verilir. Kapama gücü  (Güç 4 mev..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Kapı hidroliği kapıların arka kısmında bulunan ve kapıların çarpmasına engel olan parçalardır. Bu parça kapılar açılıp kapanırken dengeleyici pozisyonunda çalışarak kapı ne kadar hızlı kapatılırsa kapatılsın stabil bir şekilde hareket etmesini sağlıyor.

Kapı Hidroliği Nedir?

Kapı hidroliği kapıların belirli bir hızda açılıp kapanmasını sağlayan yaylı sistemdir. Kapının açılıp kapanması sırasında kapının üzerindeki yükü azaltan kapı hidroliği kapının mekanik sisteminin verimli bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır.

Kapı hidroliği sayesinde kapıya uygulanan kuvvet ne olursa olsun kapı çarpmadan kapanır. Kapı hidroliği kapıların sürtünmesini ve çarpmasını engelleyerek daha esnek ve özgür bir şekilde kapanmalarını sağlar.

Kapı hidroliği özellikle evin dış kapısı, apartman kapıları gibi kapılarda kullanılıyor. Kapı hidroliği kapıların hızlıca kapanmasını engelleyerek hem gürültü kirliliğinin önüne geçiyor hem de kapıya el, parmak sıkışması gibi tehlikeli durumları ortadan kaldırıyor.

Kapı Hidroliği Neden Kullanılmalıdır?

Kapı hidroliği günümüzde aparTman kapısından kaldırma makinelerine, vinçlerden otomotivlere kadar pek çok alanda kullanılmaktadır. Kapı hidrolik sistemi kapıların kolaylıkla açılması ve kapanmasını sağlayan sistemlerdir. Kapı hidroliği kapılara güç uygulandığı sürede esnemesini ve rahat hareket etmesini sağlar. Sürtünmeden kaynaklı ses, gıcırdama ve aşınma durumlarını önler.

Hidrolik sistem kullanılmayan kapılarda belirli bir süre içerisinde hızlı kapanma, sürtünme gibi nedenlerden lastik ve dil kısımlarında problemler meydana gelir. Kapı hidrolik sistemleri bu tür problemlerin yaşanmasını engeller.

Kapı hidroliği sayesinde kış aylarında kapıların rüzgar ya da farklı nedenlerden dolayı sürekli çarpması, kapanması durumlarının önüne geçiliyor. Bu sayede soğuk havanın içeri girmesi engellenerek ısı tasarrufu sağlanıyor. Aynı zamanda yaz aylarında içerideki havanın devir daim yapılabilmesi için kapı hidroliği kilitlenebiliyor.

Kapı Hidroliği Fiyatları

Kapı hidroliği modeli montaj yapılacak olan kapının boyutlarına ve kullanım sıklığına göre seçiliyor. Bu nedenle kapı hidroliğinin modeli, rengi, fonksiyonu, markası ve ebattı kapı hidroliği fiyatları üzerinde etkili oluyor.

Aspar kilit tarafından tüketiciye sunulan kapı hidroliği modelleri hem işlevsel olmaları hem estetik görünümleri hem de uygun kapı hidroliği fiyatları ile dikkat çekiyor. Fiyatlarımızı siz değerli müşterilerimizin bütçeleri düşünülerek büyük bir titizlikle belirleniyor.