Assa Abloy DC 120 Kapı Kapatıcı Hidrolik
Assa Abloy DC 120 Kapı Kapatıcı Hidrolik: Modern ve Güvenilir Bir Seçim Yüksek teknoloji ve kullanı..
GEZE TS1500 Kapı Kapatıcı Hidrolik
GEZE TS1500 Kapı Kapatıcı Hidrolik Özellikleri Estetik görünüm En 1154 normunda İki farklı kap..
GEZE TS1500G Kayar Kollu Kapı Kapatıcı Hidrolik
GEZE TS1500 Kayar Kollu Kapı Kapatıcı Hidrolik Özellikleri Estetik görünüm En 1154 normunda İk..
Gizli Kapı Hidroliği (Kayar Kollu)
Kapılarınız için mükemmel bir çözüm arıyorsanız, Gizli Kapı Hidroliği (Kayar Kollu), hem estetik hem..
Kapı hidroliği (2 numara)
Kapı Hidroliği (2 Numara), kapılarınızın kullanımını kolaylaştıran, yavaş ve kontrollü kapanış sağla..
Kapı Hidroliği (3 Numara)
Kapı Hidroliği (3 Numara) Ürün Özellikleri Yüzeye Montaj: Kolay ve pratik montaj imkanı. ..
Kapı Kapatıcısı (4 Numara)
Kapı Kapatıcısı (4 Numara) Ürün Özellikleri Yüzeye Montaj: Kolay ve hızlı montaj imkanı sağla..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)

Kapı hidroliği kapıların arka kısmında bulunan ve kapıların çarpmasına engel olan parçalardır. Bu parça kapılar açılıp kapanırken dengeleyici pozisyonunda çalışarak kapı ne kadar hızlı kapatılırsa kapatılsın stabil bir şekilde hareket etmesini sağlıyor.

Kapı Hidroliği Nedir?

Kapı hidroliği kapıların belirli bir hızda açılıp kapanmasını sağlayan yaylı sistemdir. Kapının açılıp kapanması sırasında kapının üzerindeki yükü azaltan kapı hidroliği kapının mekanik sisteminin verimli bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır.

Kapı hidroliği sayesinde kapıya uygulanan kuvvet ne olursa olsun kapı çarpmadan kapanır. Kapı hidroliği kapıların sürtünmesini ve çarpmasını engelleyerek daha esnek ve özgür bir şekilde kapanmalarını sağlar.

Kapı hidroliği özellikle evin dış kapısı, apartman kapıları gibi kapılarda kullanılıyor. Kapı hidroliği kapıların hızlıca kapanmasını engelleyerek hem gürültü kirliliğinin önüne geçiyor hem de kapıya el, parmak sıkışması gibi tehlikeli durumları ortadan kaldırıyor.

Kapı Hidroliği Neden Kullanılmalıdır?

Kapı hidroliği günümüzde aparTman kapısından kaldırma makinelerine, vinçlerden otomotivlere kadar pek çok alanda kullanılmaktadır. Kapı hidrolik sistemi kapıların kolaylıkla açılması ve kapanmasını sağlayan sistemlerdir. Kapı hidroliği kapılara güç uygulandığı sürede esnemesini ve rahat hareket etmesini sağlar. Sürtünmeden kaynaklı ses, gıcırdama ve aşınma durumlarını önler.

Hidrolik sistem kullanılmayan kapılarda belirli bir süre içerisinde hızlı kapanma, sürtünme gibi nedenlerden lastik ve dil kısımlarında problemler meydana gelir. Kapı hidrolik sistemleri bu tür problemlerin yaşanmasını engeller.

Kapı hidroliği sayesinde kış aylarında kapıların rüzgar ya da farklı nedenlerden dolayı sürekli çarpması, kapanması durumlarının önüne geçiliyor. Bu sayede soğuk havanın içeri girmesi engellenerek ısı tasarrufu sağlanıyor. Aynı zamanda yaz aylarında içerideki havanın devir daim yapılabilmesi için kapı hidroliği kilitlenebiliyor.

Kapı Hidroliği Fiyatları

Kapı hidroliği modeli montaj yapılacak olan kapının boyutlarına ve kullanım sıklığına göre seçiliyor. Bu nedenle kapı hidroliğinin modeli, rengi, fonksiyonu, markası ve ebattı kapı hidroliği fiyatları üzerinde etkili oluyor.

Aspar kilit tarafından tüketiciye sunulan kapı hidroliği modelleri hem işlevsel olmaları hem estetik görünümleri hem de uygun kapı hidroliği fiyatları ile dikkat çekiyor. Fiyatlarımızı siz değerli müşterilerimizin bütçeleri düşünülerek büyük bir titizlikle belirleniyor.