Bu kategoride ürün bulunamadı.

Acil durumlar için bulunan çıkış kapıları hayati önem taşımaktadır. Bu kapıların üzerinde kullanılan kilit mekanizmaları da acil durumlarda dışarıya kolaylıkla çıkmayı sağlamaya yönelik olarak özel üretilmektedir. Omni markasına ait panik bar da acil çıkış kapılarında kullanılan özel kilit çeşitlerinden biridir.

Omni panik bar kilit sistemi özellikle yangın kapılarında sıklıkla kullanılmaktadır. Omni panik bar kilitleri acil durumlarda kullanılabilecek en uygun kilit mekanizmaları arasında bulunmaktadır.

Omni Panik Bar Nedir?

Acil çıkış kapıları üzerinde kullanılan birçok kilit çeşidi bulunmaktadır. Bu kilit çeşitlerinden birisi de omni panik bar kilit sistemidir. Özellikle yangın kapıları gibi acil çıkış kapılarında kullanılan omni panik bar kilit sistemi acil durumlarda dışarıya en hızlı ve en kolay şekilde çıkmayı sağlamaya yönelik olarak tasarlanmaktadır. Omni panik bar kilit mekanizması üç sınıfa ayrılmaktadır:

Yüzeyden bağlamalı panik bar mekanizması (Omni 550 D serisi): Montajı dış taraftan yapılmaktadır. Kullanımı uzun ömürlüdür. Bar sistemi vardır ve malzemesi alüminyumdur.

Ekonomik panik bar (Dıştan bağlamalı panik bar mekanizması-Omni 200 serisi): Panik bar mekanizmaları içerisinde en uygun fiyatlı olanıdır. Kapının dış tarafında yer almaktadır. Kolaylıkla montaj edilmektedir. Tek noktadan kilitleme imkanı bulunmaktadır.

Gömme panik bar mekanizması (Omni 600 G serisi): Kolaylıkla montaj edilebilmektedir. Muhafaza kol alüminyum alaşımlıdır. Parçaları sinter, çelik sac gövde ve çelik malzemelerden oluşmaktadır.

Üç tip kilit sisteminin de amacı acil durumlarda kolaylıkla dışarıya çıkış yapılmasını sağlamaktır. Panik barların faydalı bir şekilde çalışabilmesi için periyodik olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Omni Panik Bar Fiyatları

Acil durum kapısı kilit sitemlerinde kullanılan omni panik bar fiyatları kullanılan kilit tipine ve malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Kilit konusunda uzmanlaşmış firmamız Asperkilit tarafından en kaliteli malzemeden üretilen omni kilitleri en uygun omni panik bar fiyatları ile sizlere sunmaktadır.

Firmamızın tüm çalışanları konusunda uzman ve nitelikli kişilerdir. Kullandığımız malzemeler sürekli yenilenmekte ve güncellenmektedir. Birinci sınıf işçilik ile yaptığımız kilit montajları uzun yıllar sorunsuzca kullanılmaktadır. Siz de en kaliteli malzemeyi ve birinci sınıf işçiliği en uygun fiyatlarla satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.